👉 MOTECH – Hatay Vakfı’ mızın yapacağı Avrupa Birliği Gençlik Hareketlilik Projesi’nin adı. 5 farklı program ülkesinden katılımcılar ile “Çok Kültür Tek Dünya: Benim Teknolojim” isimli projemizi sevgi, kardeşlik, barış ve hoşgörü şehri Hatay’da gerçekleştireceğiz. Farklı kültürleri tanıma ve bu sürede teknoloji odaklı projeleri hayal etme, sunma, ve hatta gerçekleştirecek partnerler bulma (networking) ile ilgilenen gençlerimizi görmek isteriz.

2

👉MOTECH Multiculture in Oneworld: My Own Technology 👉 12-18 Ekim 2020’de gerçekleştirilecek Türkiye, Yunanistan, İngiltere, Slovakya, Estonya’ dan katılımcıların olacağı Avrupa Birliği Gençlik Değişim proje toplantısının hazırlıkları devam ediyor. “BENİM TEKNOLOJİM: ÇOK KÜLTÜR TEK DÜNYA” 👉#Hatay’dan tüm gençlere açık davet; teknoloji- kültürlerin beşiği ile birleşiyor, gelişimi devam ettiriyor.

2

Türkiye Ulusal ajansina yapmış olduğumuz Avrupa Gönüllülük ve Dayanışma Projelerine başvuru da mutlaka istenen KALİTE SERTIFASI başvurusu Başkanlığın 30.04.2020 tarihinde yaptığı Kalite Kurulu’nun toplantısında alınan kararla onaylanmış ve Hatay Vakfı akredite edilmiştir. Gönüllülük ve Dayanışma Projelerine,vakfımız Destekleyen olarak başvurabilecek gençlerimiz yurtdışında bu vesileyle ilgili alanlarda tecrübe sahibi olabilecekler. Hatay Vakfı olarak hayirlara vesile olmasini diliyoruz.

10203040